İp güvenlik kamerası, kablosuz kamera, harddisk ve ip kamera fiyatları satış sitesi.

ip güvenlik kamerası   Kablosuz kamera  Harddisk  Cat6 kablo  Poe switch  ip kamera

Kapat

Hakkımızda


Hakkımızda

 Guvenlikbayii.com olarak güvenlik sistemleri konusunda hizmet vermektedir. Sahip olduğumuz güçlü teknik destek ekibi ile gerek satış sonrasında gerekse proje aşamasında kesintisiz olarak teknik destek sağlamaktadır. Teknolojimiz, teknik destek ve güçlü hizmet kabiliyeti sayesinde sektörün güvenilir dinamik kuruluşu olmaya devam etmektedir.

Piyasaya sunulan güncel teknoloji, yeni çözümler ve yeni ürünleri devamlı olarak takip ederek güvenlik kameraları anlamında her zaman daha kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktayız. 
Türkiye’nin en prestijli satış ve servis organizasyonunu kurma hedefini belirlemiş olan firmamız hedefine ulaşmak için durmaksızın çalışmaya devam etmekteyiz. Bu doğrultuda güvenlik kamerası ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan memnuniyet duyarız.

Guvenlikbayii.com
 
2004 yılında İstanbul'da kurulan Guvenlikbayii.com güvenlik kamerası ve güvenlik sistemleri alanında hizmet vermektedir. 2008 yılının başından itibaren kurumsal bir kimlik kazanan Güvenlikbayii.com. yaptığı bayilik anlaşmaları ile kendini kulvarında kanıtlayan bir firma haline geldi. Elinde değerli firmaların bulunduğu bir pörtföye sahip olan firmamız önce kalite ilkesi ile yola çıkan personelleri ve bayilerine getirdiği hızlı çözümlerle siz değerli müşterilerimizin en yakın tedarikçisi durumuna geldi.
 
2004 ylından itibaren uzakdoğu ve avrupadan getirdiğimiz ithal ürünleri tüm Türkiye'ye satmaktayız. 2009 yılı başında ithalata hız veren firmamız ithal kamera kayıt cihazları beraber güvenlik kamerası malzemelerinin de ithalatını ve satışını yapmaktadır.
 
Firmamız adına tescil ettirdiğimiz ARNA markası ile ithal ettiğimiz güvenlik kamerası, Kamera kayıt cihazları ve Güvenlik sistemleri aksesuarları siz müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri ile tüm Türkiye'de güvenilir ve kaliteli bir marka olarak bilinirliliğini her geçen gün arttırmaktadır.
 
Ürünlerimizin çeşitliliğini her geçen gün arttırarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için gece gündüz çalışan bir ekip kurduk. Yarınlara daha sağlam adımlarla yürüyen Guvenlikbayii.com.'a güvenen ve bizi bu günlere getiren siz değerli müşterilerimize sonsuz şükranlarımızı sunmayı kendimize borç biliriz.

 

www.guvenlikbayii.com

Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL

Takipte Kalın

Güvenlik Kamerası Toptan Satışı © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır